مصوبه اعتبار شورای اسلامی شهر برای کف پوش های بازار میانه برای کل بازار یا قسمت خاص از بازار میانه می باشد؟!

از مبلغ 50 میلیون اعتبار چقدر برای کف پوش بازار میانه هزینه شده است؟!

شناسهٔ خبر: 17934 -
اخبار میانه
چرا هزینه کف پوش فسمتی از بازار که مغازه دو عضو هئیت امنای بازار آنجا می باشد باید از اعتبار شهرداری هزینه شود ولی قسمت های دیگر بازار باید با هزینه بازاریان کف پوش شود؟!

یکی از مهمترین مشکلات بازار میانه کف پوش های بازار بوده که با وجود درخواست های مکرر از شورای اسلامی شهر و شهردار در سالهای گذشته هیچ همکاری از طرف شورای اسلامی شهر و شهردار نشده بود که بازاریان به ناچار با هزینه خود اقدام به اجرای کف پوش قسمت های از بازار نموده اند که سه قسمت بازار ( دره بازار، راسته بازار و ورودی بازار از طرف بانک صادرات ) مانده بود که بعد از مطرح نمودن مشکلات بازار در جلسه حضوری بازاریان و هئیت امنای بازار  اعضای شورای شهر قول مساعد دادن که اعتبار خاص برای اجرای کف پوش های بازار در نظر بگیرند.

طبق درخواست مجوز شهردار برای کف پوش بازار میانه بشماره 27332-95/7/11 ثبت در دبیرخانه شورای شهر در جلسه شماره 49 تاریخ 95/7/12 اعضای شورای اسلامی شهر میانه مبلغ 50 میلیون تومان اعتبار برای کف پوش بازار میانه با 9 رای تصویب نمودن و مجوز اجرا به شهردار داده شد که با هماهنگی هئیت امنای بازار این اقدامات انجام شود که جا دارد از آقایان محترم تقدیر و تشکر شود.

متاسفانه هئیت امنای بازار اقدام به اجرای قسمتی از بازار که مغازه دو نفر از اعضای هئیت امنا آنجا می باشد از اعتبار مصوبه شورای نموده اند که قسمت های دیگر بازار را باید بازاریان با هزینه خود اقدام به اجرای کف پوش نمایند.

این اقدام هئیت امنای بازار مورد اعتراض بازاریان قرار گرفت که رئیس شورای اسلامی شهرو شهردار در بازار حضور یافته و فرمودند که مصوبه فوق برای آن قسمت بازار که مغازه هئیت امنای بازار در انجا واقع شده تصویب شده است نه برای کل بازار میانه، باید هزینه قسمت های دیگر بازار توسط بازاریان پرداخت شود. 

طبق قانون اساسی فصل سوم اصل 19 و 20  همه مردم ایران از حقوق مساوی  (انسانی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی )برخوردارند.

طبق قانون شهرداری ها ماده 55 تبصره 2 - تنظيف و نگاهداري و تسطيح معابر و انهار عمومي و مجاري آبها و فاضلاب و تنقيه قنوات مربوط به شهر و تأمين آب و روشنايي به وسايل‌ممكنه.از وظایف شهرداری می باشد.

با توجه به فصل سوم و اصل 19 و 20 قانون اساسی که همه باید از یک حقوق شهروندی بدون هیچ تبعیضی برخوردار باشند و و قانون ماده 55 تبصره 2 شهرداری ها وظیفه شهرداری می باشد و مصوبه شماره 49 شورا این اعتبار برای کف پوش های بازار تصویب شده و با کل مبلع اعتبار می توان کلیه قسمت های بازار را کف پوش نمود این اقدام شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و هیت امنای بازار خلاف قانون و یک نوع تبعیض بین شهروندان می باشد.

1- از اعتبار مصوبه شماره 49 که مبلغ 50 میلیون تومان می باشد چقدر برای کف پوش بازار هزینه شده است؟!

2_ الباقی اعتبار فوق برای چه هزینه خواهد شد؟!

3-در سالهای قبل بازاریان محترم سنگ کف پوش بازار را از کارخانه سنگ بری در شهرستان قروه به قیمت تمام شده در شهرستان میانه هر متر مربع 32 هزار تومان خریداری نموده بودن آیا شهرداری و هئیت امنای بازار سنگ کف پوش ها را  با همین قیمت خریداری نموده اند؟!

قسمت های از بازار ( دره بازار) که مغازه دو نفر از اعضای هئیت امنای بازار آنجا واقع شده است

قسمت های از بازار که کف پوش نشده وباید با هزینه بازاریان کف پوش شود( ورودی بازار از طرف بانک صادرات)

مصوبه شماره 49 شورای اسلامی شهر میانه

دیدگاه ها

لطفی
۹۵/۱۰/۱۳ ۲۳:۰۱

سلام و خسته نباشید خدمت شما سرور گرامی یک چیزی خدمتتان عارض میشوم ولی خدایی ناراحت نشوید . در اکثر متنهای مربوط به شهرداری میانه بالای90 درصد انتقاد ها صد در صد تخریبی میباشد .

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها